Sosyal medya tanışma taktikleri

Biz çerezleri wikiHow'ı daha da iyi yapmak için kullanıyoruz. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul ediyorsunuz. İçerik sayfası Düzenle. Ortak yazar: wikiHow Kadrosu Referans.

Sohbet tanışma programları sosyal medya

Bu makale editörler ve araştırmacılardan oluşan, makalenin doğruluğu ile kapsamlılığını onaylayan, eğitimli bir ekip tarafından ortaklaşa yazılmıştır. Bu makalede atıfta bulunulan 14 referans vardır ve bu referanslara sayfanın sonunda ulaşılabilir. Bu Makalede: Flörtöz Sohbet. Tanımadığın Birisiyle Sohbet. Bir Arkadaşla Sohbet. Genel Davranış. Daha az göster İlgili Makaleler. İltifat et.


 1. ingilizce arkadaş edinme uygulamaları!
 2. ilk adım arkadaşlık sitesi!
 3. Bir Yer Sor ve Seni Götürmesini İste.
 4. Bir kızla 15 yaratıcı tanışma yöntemi.
 5. arkadaşlık siteleri kameralı!
 6. Facebooktan Kızla Tanışma Taktikleri - Yolları • GARANTİLİ?
 7. arkadaşlık sitesi erzurum!

İltifat samimi ve kibar olsun. Ona gülüşünün çok güzel olduğunu, kolyesini beğendiğini ve kahkahasının bulaşıcı olduğunu söyle. Kendini özel hissetmesini sağla. Onu gerçeküstü iltifatlarla bunaltmamaya dikkat et yoksa samimiyetsiz görünebilirsin. Ona, "Harika bir gülüşün var, gülüşünün etrafa bulaşan bir özelliği var! Ya da "Çok hoş bir elbise, kırmızı sana gerçekten yakışıyor" de.

Onu tavlamaya çalış.

"+resp[i].baslik+"

İyi bir tavlama dili kızı güldürür ve kesinlikle dikkatini çeker. Basit ve itici tavlama numaralarından uzak dur. Tavlama sanatını icra ederken dikkat edilecek en önemli nokta kendine güvenmendir, bu yüzden utangaç davranma! Romantik olmak için, "Selam, ben Aydın. Onlardan kazandığımız paralarla bir şeyler içmek ister misin? Sözle ifade edilmeyen ipuçlarına odaklan. Normalde flörtöz olmayan bir yorumu romantizme doğru kaydırmak için vücut dili ya da yüz ifadeleri gibi sözel olmayan ipuçlarını kullanabilirsin. Uygun göz temasını kur ve gülümse, gülümse, gülümse!

Bir şeyler anlatırken kızın eline ya da koluna hafifçe dokun. Bu, aranızda bir yakınlık oluşmasına yardım eder ve arkadaşlık boyutundan çıkmanızı sağlar. Kollarını bağlamak, somurtmak ya da yere bakmak gibi negatif bir vücut dili kullanmaktan kaçın. Ona yaklaş. Sohbet etmek istediğin kıza yaklaş, gülümse ve merhaba de. Kendi adını söyle ve onun adını sor.

Reader Interactions

Bunları sade bir biçimde yap. Samimi ve nazik bir selamlama, ucuz tavlama taktiklerine karşı her zaman galip gelir.

İstediğin herhangi bir kızla tanışma : Tanıdık taktiği

Her durumda, dolambaçsız bir giriş yapmayı dene. Örneğin: "Selam, benim adım Ali. Senin adın ne? Örneğin: "Merhaba, ben Can. Sana bir içki ısmarlayabilir miyim? Ona nasıl olduğunu sor. Bir kıza kibarca gününün nasıl geçtiğini ve kendini nasıl hissettiğini sormak onu konuşturmak için iyi bir yöntemdir.


 • Post navigation.
 • Prime Giriş.
 • Kızla tanışma sosyal medyada - Leo Teatero?
 • DM’den Yürümek | Pazarlamasyon?
 • Kırıkkale'de ceylan derisi....
 • 15 Haziran corona virüs tablosu:....
 • Bu, ayrıca onunla gerçekten ilgilendiğini ve onu dinlemeye istekli olduğunu göstermesi açısından iyi bir izlenim de yaratır. Basit bir "Bugün nasılsın? Soruna verdiği cevabı dinlediğinden emin ol, bu öylesine sorulmuş bir soru değil nihayetinde! Ona, "Günün nasıl geçti?

  TANIŞMA YÖNTEMLERİ

  Eğlenceli bir şey yaptın mı? Bu, onun tek kelimelik cevaplardan daha uzun cevaplar vermesini sağlar ve sana da harika dinleme becerilerini gösterme şansı verir. Hava durumuyla ilgili yorum yap. Hava durumuyla ya da başka gerçek konularla ilgili yapacağın bir gözlemden zarar gelmez. Bu, havayı yumuşatman için güvenli bir konudur. Kız sana cevap verdiğinde daha ilgi çekici konulara geçiş yapabilirsin. Söyleyeceğin şeyi soru şeklinde ifade etmeyi tercih et. Bu, ona cevap verme fırsatı verir. Hava durumdan bahsetme yaklaşımından hoşlanmadıysan başka bir güvenli konu seç. Örneğin, çevrendeki şeyler hakkında yorum yapmayı deneyebilirsin.

  Bardaysanız "Vay be, bu gece burası ne kadar da kalabalık değil mi? Derslerle ya da işlerle ilgili soru sor. Bazı ortak paydalar bulmak, sohbet ederken havayı yumuşatmaya gerçekten çok yardımcı olabilir. Sohbetin devam etmesi için ona dersleriyle ya da işiyle ilgili ince sorular sor. Beraber girdiğiniz bir ders varsa dersle ilgili ne düşündüğünü, dersin öğretmenini sevip sevmediğini ya da aldığınız derse ilgisinin olup olmadığını sor. Hangi konuyla ilgili yazı yazacağını biliyor musun? Aynı yerde çalışıyorsanız, hâlihazırda ilginç bir proje üzerinde çalışıp çalışmadığını sor.

  Popüler kültür konusunu aç. Popüler kültür konusuna değinmek, ilgi alanları konusunu açabilmek için izlenecek akıllıca ve kişisel olmayan bir yoldur. Bir kızın ne tür filmler veya müziklerden hoşlandığını öğrenerek nasıl bir insan olduğuna ve ilgilerinin ne olduğuna dair bir fikir edinebilirsin. Böylesine kıymetli bilgiler de sana harika bir randevu planı yapman konusunda yardımcı olabilir! En sevdiğin karakter kim? Sence nasıl? Muhteşem olduğunu söylüyorlar!

  Yaklaşan bir etkinlikten bahset. Yaklaşan bir müzik festivalinden ya da sınavdan bahsetmek sana kızla beraber heyecanlanacağın ya da gergin hissedeceğin bir konu verir. Bu da ikinizin arasında bir yakınlık oluşmasını sağlar ve kızın ne kadar çok ortak noktanız olduğunu görmesine imkân tanır! İkiniz de aynı sınava girecekseniz "Önümüzdeki hafta yapılacak olan matematik final sınavından çok korkuyorum. Aritmetikte berbat hâldeyim! Senin durumun nasıl? Müzikle ilgili konuşuyorsanız yaklaşmakta olan bir festivalden bahsedebilirsin. Ben geçen yıl birkaç arkadaşla gittim, acayip eğlendik!

  Hangi grupları görmek istersin? Yaklaşan özel bir gün varsa "Yılbaşı tatili için sabırsızlanıyorum. Arkadaşımın evinde toplanıp parti yapacağız.

  Facebooktan Kızla Tanışma Yolları Nelerdir Sorusunun Cevabı

  Senin özel bir planın var mı? Ortak bir arkadaşınızdan bahset. Konuşma sırasında konuyu ortak bir arkadaşa getirmek kızı çok iyi tanımıyor olsan bile onunla kişisel bir yakınlık oluşturmana yardım eder. Onun gözünde artık tamamen yabancı biri gibi olmayacağın için kendini daha rahat hisseder!

  Yeni İnsanlarla Tanışmak için Kullanabileceğiniz Etkili Taktikler | Paratic

  Ortak bir arkadaşınızın olması size hakkında konuşabileceğiniz bir şey de ya da kişi verir. Siz birbirinizi nereden tanıyorsunuz? Bizim dostluğumuz çok eskiye dayanıyor! Çok eğlenceli biri değil mi? Ortak bir deneyiminizden bahset. Ortak bir deneyimden bahsetmek — gerek gönüllü bir hizmette bulunmuş olmak olsun gerekse çocukluğunu bir çiftlikte geçirmiş olmak olsun — aranızda kişisel bir yakınlığın oluşmasını sağlar ve aranızda bir bağ oluşmasına öncü olur.

  Ben de! Bunun en kötü yanı da sabahın köründe kalkmaktı. Sizde durum nasıldı? İkiniz de projelerde gönüllü olarak çalıştıysanız "Ben bunun gerçekten çok faydalı bir deneyim olduğunu düşünüyordum. Bana evinin yolunu tarif edebilir misin? Umarım suni solunumdan anlıyorsundur. Soluğum kesildi seni görünce.

  Baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü!