Ücretsiz popüler arkadaşlık siteleri

Yeni uygulamalar çıktıkça da yazımızı güncelleniyor olacak. Tinder arkadaşlık uygulamaları arasında lider konumda. Bu uygulama, Google Play Store üzerinden milyondan fazla indirme sayısına ulaşmış durumda. Avrupa ülkelerinde de çok popüler olduğu için yabancı insanlarla tanışma olasılığınız da yüksek.

‎Siberalem - Arkadaş Ara Tanış su App Store

Üyeliğinizi ücretsiz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu uygulama, Google Play Store üzerinden yaklaşık 50 milyondan fazla indirilmiş durumda. Uygulama, kullanıcılarının canlı yayınlarla da birbirleriyle tanışmasına olanak veriyor.

Klasik mesajlaşma özelliğinin yanında bir de canlı yayın yapma özelliği ile de ün salan uygulama, Google Play Store üzerinden 50 milyondan fazla indirilmiş durumda. Yabancı insanları tanımak için kesinlikle kullanmanız gereken uygulamalardan biri de Skout. Canlı yayın yapma özelliği olan bu uygulama, insanları bulundukları konuma göre de filtreleyebiliyor. Diğer uygulamalardan farklı olarak, bu uygulama genelde dil öğrenmek için tercih ediliyor.

Dil öğrenme uygulamaları, dil öğrenmek için sohbet uygulaması araması yapanlar için gerçekten ideal bir uygulama. Tanışma uygulaması olan Yoomee, neredeyse tüm dünyada aktif olarak kullanılıyor. Ülkemizde de popüler olan bu uygulama Google Play Store üzerinden 50 binden fazla indirme sayısına sahip. Henüz yeni bir uygulama olmasına rağmen kısa sürede on binlerce kişi tarafından indirilen MyDate, hem sosyal medya hem de flörtleşme uygulaması olarak biliniyor. Tanışma uygulamalarından biri olan Happn, telefonun konum özelliğini kullanarak bulunduğunuz konumdaki diğer Happn kullanıcılarını size ahber veriyor ve konuşmaya teşvik ediyor.

Account Options

Arkadaşlık uygulamaları yazımızı hazırlarken, Trendus. Flört uygulamaları konusunda editör deneyimlerini merak edenlerin o yazılara da göz atmasını tavsiye ederiz. Moda Alışveriş Listesi Ne Giysem? Alt Başlıklara Hızlı Erişin. Account Options Oturum açın.

En İyi Kız Görüşleri

Üst sıralar. Yeni yayınlar.

İstek Listesi'ne ekle. Evlilik yolunda yeni insanlarla tanışma ve kaynaşma için yeni arkadaş bul araçları ile artık hizmetinde yepyeni bir tanışma programları uygulaması var!

Avrupa’nın En İyi Ücretsiz Online Arkadaşlık Siteleri

Lavinsta Arkadaşlık Sitesi, yepyeni özellikleriyle seni en gerçek, en farklı ve kendine en yakın hissedeceğin yeni arkadaşlar ile buluşturuyor. Arkadaş ara bul, flört et ne istersen yap. Tanışma, flört ve akabinde arkadaşlık ile başlayan hikayen, evlilik yolunda sımsıcak bir ilişkiye dönüşmek üzere!

En iyi arkadaşlık siteleri ve uygulamaları

Arkadaşlık siteleri arasında tanışma ve sohbet programı farkı ile öne çıkan Lavinsta, sizler için her ayrıntıya özen gösterdi. Ücretsiz olarak kaydolabileceğiniz tanışma sitesi Lavinsta'da, detaylı arama motorunun incelikleriyle kendinize en uygun bay bayan arkadaş ile sohbet edebileceksiniz. Anasayfada ücretsiz paylaşım yapabilecek, mevcut olanlara ise yorum yazarak sosyal bir arkadaşlık platformunun içinde kendinizi bulabileceksiniz. Profiline girdiğiniz üyeleri takip edebilecek, hediye gönderebilecek, göz kırpabilecek, ve mesajlaşabileceksiniz. Görmek istemediğiniz üyeleri engelleyerek huzurla uygulamayı kullanmaya devam edebilecek, şikayet ettiğiniz ya da öneriniz olan konuları tek tık ile yönetime iletebileceksiniz.

Rahatsız olduğunuz paylaşım ve yorumlar için de aynı şey geçerli! Üyelere ışık hızında mesaj gönderebilecek, okundu bilgisini görebileceksiniz. Sınırlı mesaj hakkınızı profillere puan vererek kazanacağınız kredilerle arttırabilecek, her gün giriş yaparak hediye mesajlaşma hakkı sayınızı gün gün arttırabilecek, bazen de sürpriz hediyelerimizin tadına varacaksınız!

Lavinsta'da aradığınız sevgiliyi bulmanız için her şey var. Eğer hazırsanız, aşk kapınızı çalmak üzere.