Kadınlarla ilk tanışma

Buna gerek görmez. Ben yıllardır bu işlerde çalışıyorum, bir at hırsızının bile kendisine toz kondurduğunu görmedim; kendini Brad Pitt sanar mübarek! Kadınlar kötümser bakarlar olaya ve hemen kendilerinde bir hata ararlar. Oysa aşağıda okuyacağınız üzere, harika bir akşam yemeğinin ardından bu terbiyesiz adamın ortadan kaybolmasının beş sebebi olabilir ve kesinlikle bunlardan biridir, başka bir ihtimal yok. Üstelik hemen cinsellik arayan bir adam değil ancak ilk görüşmede kızı cinsel manada çekici bulmamış olması onun eksik bir şeyler var demesinin nedeniydi.

İçindekiler

Neler konuştuklarını sorduğumda verdiği bilgilerden kızın nerede hata yaptığını anladım: Kız erkeksi bir üsluba sahipti, bizim arkadaşla futbol muhabbeti yapmıştı ve konuşurken ellerini kullanma biçimi, abartılı jest ve mimikleri arkadaşıma sanki bir erkekle konuşuyormuş hissi veriyordu, daha da ötesi, kız dışarıdan çok zarif ve nazik görünmesine rağmen konuşurken sürekli argo tabirler kullanıyordu. Birçok erkek böyle yapacaktır. Gördüğünüz gibi farklı sebepler var.

Kötümser olmayın ve kendinizi suçlamayı bırakın.

İlk buluşmada ne giymeli, ne konuşmalı?

Mutlaka doğru adam karşınıza çıkar, yeter ki sabırlı olun ve kendinizi geliştirmeye, yalnızlıktan keyif almaya devam edin. Yalnızlıktan kaçarken yanlış ilişkilere tutulmayın. Bu davranış ayağa kalkarak başkalarını rahatsız etmemek düşüncesine dayanır. Aynı toplantıda, memurunun eşini gören amirin onunla tanışmak istemesi bir nezaket kuralıdır. Tanıştırmada isimler çok açık, üzerine basarak ve anlaşılır, akılda kalır bir biçimde tane tane söylenmelidir.

Tanıştırılan kişiyi daha iyi tanıtabilmek ve anlatabilmek için belirli bir özelliği varsa o da söylenir.

İlk buluşma için kadınlara 12 tavsiye

Kadın her zaman elini erkekten önce uzatır. Fakat bir erkekle ilk kez tanıştırılan bir kadının elini uzatma zorunluluğu yoktur. Her yönden büyük olan ilk önce elini uzatır, uzatılan el sıkılır. Eli çok hafif sıkmak da, acıtacak kadar sıkmak kadar yanlıştır.

İlk buluşmada dikkat edilmesi gereken 5 önemli nokta

Batıda eskiden adet olan, centilmen erkeklerin, tanışılan kadının elini öpmesi artık terkedilmiştir. Kişi amiri ile ilk defa karşılaştığında kendini tanıtmalıdır. Sonra yeni girilen işyerinde kişi kendini tanıtır. Bir kişi toplantıda yanyana düştüğü bir kişi ile karşı cinsten dahi olsa kendini kısaca tanıtarak birkaç söz edebilir. Ancak böyle bir durumda kadının kendini tanıştırması tercih edilmeyen bir durumdur.

Ev sahibinin tanıştırma işini yapması en doğrusudur. Bir kişi, bir çifte kendini tanıtması gerekirse, önce kendi hemcinsine tanıtmalıdır.

BİR ERKEK İLK GÖRÜŞMEDE KADINDAKİ HANGİ DAVRANIŞLARDAN ERKİLENİR? ERKEKLERİ NASIL ETKİLERSİNİZ?

Resmi dairelere başvurulduğunda kişinin kendisini tanıtmasına gerek yoktur. Yüksek bir memurla tanışmak gerekirse o zaman kişi kendini tanıtabilir.

Account Options

Bir ticaret evi adına bir yere başvuran bir kimse ya da bir memur, kendi adını değil, temsil ettiği firmanın adını söylemelidir. Çünkü, onun amacı kendini değil, temsil ettiği kuruluşu tanıtmaktır.


  • Uygulama mağazalarındaki en iyi 25 arkadaşlık uygulaması!
  • İlk buluşmada dikkat edilmesi gereken 5 önemli nokta!
  • bir kızla yaratıcı tanışma yöntemleri - ekşi sözlük?
  • bekar erkekler sitesi!

Ev sahibi, bir davet vereceği zaman kimi kime tanıştıracağını önceden düşünmelidir. Tanıştırılmak istenen kişiler için ne olursa olsun birbirlerinden izin alınması gerekir.