Hindistan arkadaşlık sitesi

Bunlar ilgini çekebilir

Gelişmekte olan ve 1,3 milyar dolayındaki nüfusuyla dikkat çeken Hindistan, hiç şüphe yok ki Asya Pasifik ile ABD bölgelerinden sonra büyümeyi hedefleyen şirketlerin dikkatini çekiyor. Şimdiye kadar milyon dolar yatırım alan Hike'ın görünen o ki büyümek konusunda yeni bir desteğe ihtiyaç duymuş.

Evidea, Tiger Global'den 2 milyon dolar yatırım aldı

Yatırımcılardan birinin Tencent olamsı ise özellikle dikkate değer çünkü WeChat 'in sahibi olan Tencent, bu yatırımla Hindistan pazarına stratejik bir giriş yapmış oluyor. Tencent Başkanı Martin Lu da Hindistan pazarının oldukça farklılıklar içeren bir pazar olduğuna dikkat çekerek Hike'ın Hindistan pazarının inceliklerini bildiğinin altını çiziyor. Tabi bu durum WhatsApp 'ın milyon aktif kullanıcı ile Hindistan pazarında da lider olmasını engellemiş değil.


  • Hindistan arkadaşlık sitesi. Hindistan arkadaşlık siteleri - The Best Places To Meet Man?
  • flört tüyoları;
  • flört hali nedir;

Hike ise bu yıl başında milyon 'kayıtlı' kullanıcıya sahip olduğunu, bu kullanıcıların yüzde 90'ının da 30 yaşın altında olduğunu paylaşmıştı. Önümüzdeki dönemde Tencent'in WhatsApp'ı Hike ile tehdit edeceğini söyleyebiliriz ama rekabetin ne kadar dişe diş geçeceğini zaman gösterecek. Kategoriler Haberler Videolar Galeriler Insights içeriklerine göz atın. Webrazzi raporlarını inceleyin.

Giriş yap. Kayıt ol. Gündemi yakalayın, etkinlikleri takip edin, özel içeriklere ulaşın!

Kayıt ol. Gündemi yakalayın, etkinlikleri takip edin, özel içeriklere ulaşın! Webrazzi Bülten ile teknoloji dünyasının nabzını tutun. Abone Ol.

HİNDİSTAN HAKKINDA HER ŞEY: PİS Mİ/ DİN/ GELENEKLER/ KAST SİSTEMİ…

Switch to Webrazzi International Koyu tema. Insights kapsamlı içerikleri ve raporlarıyla içgörü yaratıyor, stratejilere yön veriyor. Popüler Insights içeriklerine göz atın. Son teknolojinin etkilerini Webrazzi merceğiyle inceleyin, detayları görün, güçlü stratejiler yaratın. Özel makaleler ve raporlara erişmek için hemen harekete geçin.

Avantajları ve Paketleri İnceleyin. Şirketinizin Insights erişimi var mı? Kontrol Et. Bir şehir ismi gir ya da Şehir bulunamadı. Tekrar deneyin ya da listeden seç.

Hindistan Arkadaş Ziyareti Vizesi

Sonuçları güncelle. İptal et. Yeni Delhi. Çevrimiçi 15 sa önce. Chhota Bainan. Namrata parija.