Samsung tek tuşla arama

Bixby düğmesine kamera uygulamasını yerleştirip tek tuşla kameranın açılmasını sağlayabilir ya da herhangi bir farklı görevi de yine bu düğmeye kolayca atayabilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar Google Asistan ya da Amazon Alexa gibi sanal asistanları da Bixby düğmesine tanımlamak istiyor. Bu da mümkün.

Bixby yerine daha yetenekli ve kullanışlı bir sesli asistan mı tercih ediyorsunuz. Bu durumda Bixby düğmesine Google Asistan'ı yerleştirebilirsiniz. Bunun için birçok alternatif yöntem var.

Ama en basitlerinden biri şu:. Böylece bir daha Bixby düğmesiyle uğraşmanıza gerek kalmıyor.

En Çok İlgi Gören Cep Telefonu Tuş Takımları

Bixby düğmesini daha fazla kişiselleştirmek isteyenler için farklı çözümler de var. Bunlardan ilki Google Play Store'dan ücretsiz indirebileceğiniz üçüncü parti uygulamalar. En işlevsellerinden biri Bixbi Button Remapper.

Samsung Galaxy Note 4 Android Cihaz Butonu Akıllı Tuş - ncom

Böylece Samsung'un kendi sunmadığı fakat bu uygulamayla aktif olabilen el feneri açıp - kapama, müziği kontrol etme ve benzer işlevler de Bixby düğmesine atanmış oluyor. Peki ama siz Bixby düğmesinin hangi uygulamaları veya komutları çalıştırmasını istiyorsunuz? Akakçe'de birebir aynı ürün için fiyatlar karşılaştırılır. Nerede olursanız olun alışverişe Akakçe'den başlayın. Yalnızca bir ürünü bir gün değil, her ihtiyacınızı her gün en ucuza alın.

Bizi takip edin!

Bizi Takip Edin

Facebook Twitter Instagram Youtube Linkedin. Çağrıyı reddetmek ve arayana kısa mesaj göndermek için parmağınızı Mesaj gönder simgesinden  yukarıya doğru kaydırın.


 • kadınlarla ilk tanışma.
 • Cep Telefonu Tuş Takımı.
 • Samsung E1205 (İthalatçı Garantili).
 • ayrıldıktan sonra bir daha aramayan erkek.
 • Destekle iletişime geçin.
 • Account Options.

İpucu: Devam eden bir çağrı varken başka bir çağrıyı yanıtlarsanız, o sıradaki çağrı beklemeye alınır. Çağrı açık durumdayken: Tuş takımını görüntülemek için Tuş takımı simgesine dokunun. Kulaklık, hoparlör veya bağlı durumdaki bir Bluetooth kulaklığa geçiş yapmak için Hoparlör simgesine dokunun.


 • flort konu.
 • Ücretsiz Teslimat.
 • Telefonunuzdaki özellikleri açan 13 gizli kod.
 • Aynı Gün Ücretsiz Kargolama.
 • Samsung S3600 Cep Telefonu.

Mikrofonunuzun sesini kapatmak veya açmak için Sesi kapat simgesine dokunun. Çağrıyı, telefonu kapatmadan duraklatmak için Beklet'e dokunun.

Cep Telefonuna Hızlı Arama Ata

Çağrıya dönmek için Beklet'e tekrar dokunun. Devam eden çağrılar arasında geçiş yapmak için Geçiş yap'a dokunun. Diğer çağrılar beklemeye alınır. Devam eden çağrıları tek bir konferans çağrısında birleştirmek için Çağrı birleştirme'ye dokunun.

Samsung Galaxy Note 4 Android Cihaz Butonu Akıllı Tuş

Çağrıyı simge durumuna küçültmek için Ana ekrana gidin. Telefonunuzda nasıl gezineceğinizi öğrenin. Çağrı balonunu taşımak için sürükleyin. Çağrı balonunu gizlemek için ekranın alt kısmındaki "Gizle" bölümüne sürükleyin.