Kizla tanismak icin sozler

Dolaylı yaklaşım türünde ilgimizi çeken kızla tanışmak için direkt yaklaşımdaki gibi ilgimizi hemen göstermek yerine daha sonra ve dolaylı yoldan ilgimizi belli ederiz. Kızla tanışma cümlesi dolaylı yaklaşımda ilgi içermeyen bir cümledir. Konuşmanın ilerleyen bölümlerinde kızın verdiği   bir kızın benden hoşlandığını nasıl anlarım  başlıklı makalede açıklamıştık ilgi işaretleri ya da hoşlanma belirtileri ne göre konuşmanın flört havasına girmesini sağlamalıyız.

Bir gece kulübündesin ilgini çeken kız arkadaşlarıyla eğleniyor grubun en ilgini çekmeyen kızına;. Durumsal yaklaşım türündeyse kızla tanışmak için beraber için bulunduğumuz bir durumla ilgili olabilir, senin içinde bulunduğun bir durumla ilgili olabilir ya da kızın içerisinde bulunduğu durum ile ilgili bir yorumda bulunarak tanışma faslını gerçekleştirmiş oluyoruz.

Kahve dükkanında kahve sırası bekliyorsun önünde duran ilgini çeken kız pastaları inceliyor;. Ve her zaman kalıplar uzak olmalı denemediğin şeyleri denemelisin. Kızla tanışma denilen şey üzerine bu kadar yazı yazılacak kadar çok önemli bir şey değil.

İşin özü kızla tanışmak değil tanıştıktan sonra kızın senden etkilenmesi, iletişim bilgilerinizi paylaşabilmek, kızla buluşabilmek, onunla ilişki yaşayabilmek ve dahası… Kızla tanışma ve tanışma sözleri konusu merdivenin en alt basamaklarından biri. Kendimizi her yönden geliştirmek ve az önce saydığım tüm noktalarda ustalaşmalıyız kadınlar konusunda başarılı olmak istiyorsak. Son olarak faydalı bulduğum bir ücretsiz kitapçık tavsiyesinde bulunarak yazıyı noktalamak istiyorum. Şimdiye kadar hoşlandığın kızların önünden öylece geçip gitmesini izlemiş olabilirsin.

Artık bu durumu yaşamak istemiyorsan işe öncelikle bu kitap setini okuyarak başlayabilirsin. Kızla Tanışma Eğitimi e-kitap setini hemen okumaya başla!


 1. merhaba sizinle tanismak istiyorum!
 2. çanakkale tanışma!
 3. ŞOK, A101 ve BİM fırsat ürünleri (16-19).
 4. 'Geçinemiyorum' diyen Akalın iki araçla birden....
 5. tanışmak eng!
 6. Tanışma Sözleri - İlk Tanışma İçin Söylenecek En Güze Tanışma Mesajları.
 7. whatsapp tanışma mesajları!

Bunlar hep hava civa abi. E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İnternet sitesi. Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere adımı, e-posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıya kaydet. Kızla nasıl tanışılır? Makaleyi kısaca tanıtımı bittiğine göre 3 farklı yaklaşım türünü açıklamaya geçebiliriz. Direkt yaklaşım ile kızla tanışma Direkt yaklaşım türünde ilgimizi çeken kıza daha tanışmamızın ilk saniyelerinde ilgimizi belli ediyoruz. Tavsiyem dolaylı ve durumsal yaklaşımla başlayıp bu yaklaşım türlerinde yeteri kadar tecrübe edindikten sonra direkt yaklaşımı kullanmak…   Başlıca Avantajları: Kızla aradaki iletişimi kolayca sonraki evrelere taşıyabiliriz.

Tanışmak İçin İlk Adım Nasıl Atılır? - Erkek Kafası

Bu yaklaşım türüyle cesur ve en büyük afrodizyaklardan biri olan özgüveninizi, özgüvenli yönünüzü en etkili şekilde sunarsınız. Ve sadece bu bile kadının etkilenmesi için yeterli… Bu yaklaşım türünde ustalaştıkça kadınlarla iletişiminizi inanılmaz hızlandırabilirsiniz. Özgüveninizi geliştirmek için birebirdir. Okul ortamı, kurs ortamı gibi sık sık içerisinde bulunduğunuz sosyal ortamlarınız için pek ideal değildir. Olası reddedilme ve bu yaklaşım türünü fazlaca kullanmanız gibi durumlarda kötü bir imaj çizebilirsiniz. Sık sık bulunduğunuz ortamlar yerine barlar, gece kulüpleri, kafeler, alışveriş merkezleri, sokaklar direkt yaklaşımın ideal kullanım yerleridir.

Başlıca Dezavantajları: Duygularınızı direkt ifade etmeniz ve cesaretiniz kadını etkilese de kadının özgüveni duruma yetmeyebilir ve bu yüzden ne yapacağını bilemeyip gitmek isteyebilir. Kadın tarafından diğer yaklaşım türlerine göre daha fazla teste tabii tutulursunuz.

En İyi Kız Görüşleri

Örneğin: Bunu herkese mi yapıyorsun? Ya da bunu sık sık yapar mısın? Genelde direkt yaklaşımı kullanan belli kalıplar ve önceden belirledikleri senaryo üzerinden giderler. Bu yaratıcılığımızı öldürmesinin yanı sıra insanın robotlaştırabilir. Direkt yaklaşımın birçok çekici yönü olması kişiyi sosyal ortamlardan soğutabilir, uzaklaştırabilir. Nasılsa sokakta daha güzelleriyle tanışıyorum gibi düşüncelerle… Ve direkt yaklaşımın en zararlı yönlerinden ve tuzaklarından biridir.


 • Son Yazılar.
 • aksaray arkadas sitesi!
 • ilk Tanışma Sözleri (Hoşlandığım kıza) - Güzel Sözler ve Bilgi Kütüphanesi.
 • Sosyal yeteneklerimizi öldürebilir. Sosyal biri olmak; en çekici ve en faydalı kişisel özelliklerden biridir. Direkt Yaklaşım Türünde Kızla Tanışma Cümleleri: İlgini çeken kız yolda yürüyor; Pardon, durduruyorum ama seni az önce geçerken fark ettim. Hızlıca bir şey söylemeliyim. Bence çok hoş görünüyorsun.

  Kızla nasıl tanışılır?

  Ona uzun veya telaşlı bir his veren bir mesaj yollama. Tek seferde bir cümle iyidir. Komik olmak için çok uğraşma. Komik olmak sana doğal geliyorsa bu harika. Ama şaka yaptığını göstermek için cümlelerinden sonra "hahaha" yazıyorsan geri adım atmalısın. Hoşlandığın kızın da muhtemelen biraz gergin olduğunu unutma. Bu, konuşma hakkında daha iyi hissetmeni sağlamalıdır. Sadece kendin ol ve mükemmeli söylemeye çalışmak için ter dökme. Sempatik ol. Hoşlandığın kıza, telefonda eğlenceli bir sohbeti sürdürebileceğini göster. Buna karşılık o, konuşmanın ucunu bizzat tutabileceğini düşünecek.

  Hoşlandığın kıza mesaj atmadaki amacın; ona kişiliğinin sadece bir kısmını göstermek ve onun daha fazlasını istemesini sağlamaktır. Eğer kızı kendine hayran bırakırsan seninle konuşmaya devam etmek isteyecektir. Bunu şu şekilde yapabilirsin: Ortak bir ilgi alanı bul. Mesaj yazarken siyasi veya dini inançların hakkında konuşmak zorunda değilsin ama ortak bir ilgi alanı bulmalısın. Sadece bir dizi veya bir müzik grubu olsa bile bu, konuşmaya devam etmenizi sağlayacak. Futbol ve hatta makarna yapmak gibi tutkulu olduğun bir şeyden bahset. Bu onun dikkatini çekecek.

  İlgini çeken şeylere zaman ayırmaya can attığını belirt. Arkadaşlarınla takılıyorsan ya da müzik grubunla prova yapıyorsan bunu ona söyle. Sosyal bir hayatın olduğunu bilirse seninle daha çok ilgilenir. Zekânı gururla göster. Komik bir şey söylüyorsa sadece "Ha ha" deyip konuşmayı bitirme.

  Popüler Galeriler

  Bunun yerine, sen de komik bir şey söyle ve ona konuşmayı devam ettirebileceğini göster. Flört et. Hoşlandığın kızla flört etmek, sadece seninle konuşmaya devam etmek istemesini sağlamakla kalmayacak aynı zamanda ondan hoşlandığının ipucunu verecektir. İlgilendiğini gösterecek kadar flört etmelisin ama aşırıya kaçma yoksa geri çekilmeni ister. Flört ederek sohbeti sürdürebilmek için şunları yapabilirsin: Şakacı ol.

  Kızla Tanışma ve Kızla Tanışma Sözleri | Kızla Konuşulacak Konular

  Doğru zamanda sersemce bir yorum yaparak ona sulu tarafını göster. Hiçbir kadın kendisini çok fazla ciddiye alan bir erkekten hoşlanmaz. Ona muziplik yap. Onu yeterince iyi tanıyorsan onu nazikçe takıl ve onun da sana takılmasını bekle. Mesajdan yazdıklarının üslubunu anlayabileceğinden ve şaka yaptığını bildiğinden emin ol. Ara sıra ";- " ifadesini göndermekten korkma.

  Bunları aşırı kullanmaman gerekse de yerinde kullanılmış bir yüz ifadesi flört etmenin harika bir yoludur. Ona onu umursadığını göster. Hoşlandığın kıza açık bir şekilde belirtmeden onu umursadığını göstermenin birkaç kolay yolu vardır. Doğru zamanda bir mesaj göndermek, onu düşündüğünü ve onun senin için önemli olduğunu bilmesini sağlayabilir. Hoşlandığın kıza mesaj üzerinden onu önemsediğini şu şekilde gösterebilirsin: Onun fikrine değer verdiğini göster. Ona belli bir konu hakkında ne düşündüğünü sor. Örneğin vizyondaki yeni bir film veya yeni açılan bir restoran hakkında ne düşündüğünü sorabilirsin.

  Ona onun hakkında açık uçlu sorular sor. Çok fazla kişisel sorular sormamalısın ama gündeme gelirse onun ne yaptığını veya hafta sonları ne yapmaktan hoşlandığını sor. Konuşmalarınızı hatırladığını göster. Sana yakında çok önemli bir sınavı olduğunu söylediyse sınavdan önceki akşam bir "iyi şanslar" mesajı göndererek onu etkile. Aşırıya kaçma. Duygularının karşılıklı olduğundan ve onu hoş karşılanmayan mesajlarla topa tutmadığından emin olman gerekir. Ona ilgi duyduğunu gösterebilirsin ama muhtaç, sinir bozucu veya utanç verici olmaktan kaçınmalısın. Şunları yaparak çok saldırganca davranmaktan kaçınabilirsin: Eşit bir konuşma akışı olduğundan emin ol.

  Sana gelen her bir veya iki cevap için ona on kez mesaj atıyorsan geri çekilmenin zamanıdır.

  Kızla Tanışma Taktikleri – Güzel Kızları Etkileyen 100 Tanışma Cümlesi

  Mesaj geldiği an hemen ona mesaj atma. Sana bir gün sonra cevap verirse sakin ol. O sonunda cevap verdikten beş dakika sonra ona hemen mesaj atarsan aşırı istekli ve hatta çaresiz görüneceksindir. Soğukkanlılığını koru, kendinden emin ve rahat ol. Aşırı emoji'lerden kaçın.