Almanca arkadaş siteleri

Wie lange sind Sie schon verheiratet? Evli misin? Sind Sie verheiratet? O senin kız arkadaşın mı? Ist das Ihre Freundin? O senin erkek arkadaşın mı?


  • bandırma tanışma sitesi.
  • Biliyor muydunuz?;
  • Almanya ilan Blog;

Ist das Ihr Freund? Ders 24 Zaman: Haftanın günleri. Ders 25 Zaman: Yılın ayları. Ders 26 Zaman: Bugün günlerden ne?

Ders 27 Zaman: Saat kaç? Ders 28 Zaman: Randevular. Ders 29 Hava ve mevsimler. Ders 36 Vücut: Kafa. Deutsch-lernen Almanaca eğitimi almak istiyorsanız mutlaka ziyaret etmeniz gereken bir site! Sitede Almanca başlangıç seviyesinden advanced seviyesine kadar birçok eğitim mevcut. Ayrıca site içeriğinde örnekler alıştırmalar ve listening eğitimleri de bulunmaktadır.

Eğitimleri ücretsiz olan sitede ayrıca Alman Dili ve Edebiyatı üzerine yayınları da takip edebilirsiniz. Sitenin temel teması Almanca eğitim veren siteleri derleyerek kullanıcıya sınmak! İhtiyacınıza göre binlerce siteyi database kayıtlarına alan site dil öğrenmek isteyenler için tam bir hazine.

Almanya Arkadaşlık - Evlilik Seri ilanlar - Almanya Ücretsiz Seri ilan sitesi

Almanca konusunda oldukça güzel bir eğitim sunan Duolingo aynı bir mobil oyun gibi, gramer ve kelimeleri öğrendikçe rozet kazanıp yeni seviyeler açabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılarla yarışma özelliği de var. E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İnternet sitesi.

Account Options

AB Proje Yönetimi. Sonuçlar: Birebir: Geçen süre: ms.

'+result['getcart'][z]['product'][0]['name']+'

Tüm hakları korunmuştur. Reverso'ya katıl, ücretsiz ve hızlı!

'Almanca arkadaş' Almanya Türkçe ilan sitesi (3)

Kaydol Giriş Yap. Bu örnekler aramanıza bağlı olarak kaba sözcükler içerebilir. Bu örnekler aramanıza bağlı olarak günlük dilden sözcükler içerebilir. Ve bu arada, çok yakın arkadaş olmak için Und in der Zwischenzeit, haben wir eine ganze Reise über da Meer, um sehr gute Freunde zu werden.


  • who tanışma programı.
  • Almanca Arkadaş Edinme!
  • ümraniye arkadaşlık sitesi.
  • ücretsiz arkadaş bul.

Madem ikimiz çok yakın arkadaş olacağız sana hakkımdaki her şeyi anlatarak başlıyorum. Liebes Tagebuch, da du und ich gute Freunde sein sollen Tibey babamı iflastan kurtardı ve yakın arkadaş oldular. Tibey hat ihn vor dem Bankrott gerettet und sie wurden enge Freunde. Vash ve Kaptan Picard arkadaştılar - yakın arkadaş , kastettiğimi anladıysan.

Sonra bir bakarsın ki en yakın arkadaş olmuşsunuz. Und ehe man sich versieht, sind alle beste Freunde.