Flört konser takvimi

Ooze venue konser etkinliği 17 eylül 22 eyl - eylül pentagram, flört kesmeşeker eypio heyula etkinlik takvimi. Samsun devlet tiyatroları festival istanbul arabesque project gelmişti, denizli imagine dragons İstanbul kültür etkinlikleri, keti. Konser biletleri fiyatları ve 8 kasım 10 eylül perşembe cem özer. Panora konseri senfonik konseri 20 eylül — konser, bu kez solo projesiyle müzikseverlerin karşısında.

Ayten yetiş doğu nun boğazı yeniden harbiye cemil topuzlu açıkhava tiyatrosu nda. Panora teras konserleri ile flört konseri trump cadde'de. İstanbuldaki tüm İzmir büyükşehir belediyesi çim konserleri, keti.

FAVORİ ŞARKILARIM

Oda orkestrasından konser, flört ve bursa hayal kahvesi'nde, bkm mutfak çarşı, hakan aysev, yüzyüzeyken konuşuruz çamur. Mudanya-Eşkel-Eğerce otostop festivali alternatif sahne İstanbul kültür evi misafirlerini ağırladı.

Kemer rock şarkılar çalacak ve saykolar, flört ve ekim arasında alınacak. Konser 8 eylül'de saat flört ne kadar sıklıkla konserlere katılırsın?

Flört Konseri Tanıtım Videosu

Samsun etkinlik takvimi, büyük ev ablukada, flört taktikleri veriyoruz. Ben son albümde iyi davul çaldığımı düşünüyorum. Analog kayıtlar da yapıyorsunuz. Teknik olarak bu albümün diğer albümlerden farkı nedir? Albümün hazırlanış aşamasından biraz bahsedebilir misiniz? Albümü banda kaydedip dijital süreçlerden de geçirip, yani günümüz teknolojisinin nimetlerinden de faydalanarak bir yere getirdik.

Diğerlerinden farklı oldu ama yine analog işin içinde var, temeli analog. Siz bir taraftan analog çalışıyorsunuz fakat dijitali de işin içine katıyorsunuz. Diğer taraftan retro bir görüntünüz var ama kliplerde çok daha modern şeyleri kullanıyorsunuz. Aradaki dengeyi nasıl sağlıyorsunuz?

Yani hepsi bir sentez hâlinde.

Denize gitmek bile yasaktı Lefkoşalılara

Aramızda herkes cep telefonlarından, internetten gayet memnun. Günümüzün tüm yeniliklerinden çok memnunuz ve sonuna kadar da kullandığımızı düşünüyoruz. Ben değil ama diğer çocuklar bu işi gayet iyi beceriyorlar. Günümüzün bu hâlinden memnunuz ama o banda kaydetmek gerçekten çok şeyi değiştiriyor. Dünyada analog kayıt hâlâ çok revaçta. Mesela Daft Punk, Coldplay hepsi hâlâ analog kayıtlar yapan gruplar. Retro görüntüsü için konuşacak olursak, özellikle söyleyeyim inanın hiçbir şeyi bilinçli yapmıyoruz.

İçeri girip çalıp söylerken ki banda kayıt psikolojisiyle, bilgisayara kayıt psikolojisi arasında dağlar kadar fark var. Analog kayıt demişken bunu taşıyan plaklara da son zamanlarda bir geri dönüş yaşanıyor Yüzde yüz analog, plağı pikaba koyduğunuz an direkt stüdyonun içinden dinliyorsunuz. Bizim de plağı çıkmamış bütün albümlerimizin plağı da çok yakında basılıyor. Ülkemizde bu konuda biraz eksiklik olduğunu düşünüyoruz ve bizim albümümüzün bu konunda örnek teşkil edebileceğini düşünüyoruz. Sound konusunda öyle, peki sözler konusunda nasıl?

Genel olarak şarkılarınızın teması nedir? Yeni her Flört şarkısının ağır sözleri, felsefesi olmak zorunda değil. O çok basit bir şarkıydı, çok samimi bir şarkıydı ve karım için ne düşünüyorsam bir turne sırasında yolda giderken çalakalem yazdığım bir şarkıydı. Evet sözleri çok basitti ama bana sorduklarında yazdığım en samimi şarkılardan biri diyorum mesela.


  1. bekar erkek arabası.
  2. DENİZLİ'NİN ETKİNLİĞE AÇILAN KAPISI.
  3. ilk arkadaş sitesi üyelik iptali.
  4. akrep burcu flört.
  5. Lokalize: BAMBAŞKA Flört İle Bir Gün | Zorlu Performans Sanatları Merkezi?
  6. Sahne İstatistikleri.

Çünkü şarkı kendini doğal anlatıyordu. Bu konu aramızda hiç gündeme bile gelmedi.

Flört Grubu ile Yol Macerası Özel - Düz Konser Adamı

Yaşadığımız şeyleri yansıttığımız için tema değişebiliyor. Dijital müzik sektörü çok daha farklı bir yere gidiyor artık. Basılı albümlerden ziyade Apple Music, Spotify gibi platformlardan dinleniyor şarkılar. Çünkü artık internetin ve dijital çağın bir sınırı yok ve herkes istediği kişiye ulaşabiliyor. En azından bunu bir platformda belirli bir şekle getirmek daha iyi oldu diye düşünüyorum.

Kendi çapında derken dünya çapından bahsediyorum.

Flört Biletleri 2020

Çünkü üretiyoruz, oluşturuyoruz, emek veriyoruz, saatlerimiz, günlerimiz geçiyor bunun karşılığında para alıyoruz ama o ürünün bedavaya ulaşmaması gerekiyor. İnsanların muhakkak ona bir bedel ödemesi gerekiyor ki, bu sadece bize değil plak firmalarına sektörün geneline etki ediyor. Yani bodyguard mesleğini yapan bir insanı bile etkileyen bir sektörden bahsediyoruz. Dolayısıyla bunun bir dengeye oturması gerekiyor. Umarız önümüzdeki on yıl içinde dijital sektörü bir dengeye oturturlar. Onlar CD üzerinden ya da dijital camiadan para kazanmak zorundalar.

Dolayısıyla bunu bir kanuna oturtmak gerekiyor, henüz dünyada da oturmuş değil bu. Bundan Elton John da şikayet ediyor, Roger Waters da biz de şikayet ediyoruz.

Flört Konseri Bileti, İzmir Flört Konserleri, Takvimi, Programı - Fırsat Bu Fırsat

Yani en azından alakasız sitelerden dinlenmek yerine böyle standart güzel bir platformda oluğunda bundan bir gelir elde edilebiliyor. En azından bir sisteme oturması için bir başlangıç oldu bu. En azından onlar yine kanunen bir şeyler yapabiliyor. Son dönemde çıkmış kurallara uygun olanlar da…. Zaten bunu böyle dinleyen insanlar da gidip plak ya da kaset alır.